Muscle Milk 2.48lbs for $17.99

napsgearhttps://ugloz.is/ domestic-supplypuritysourcelabsYOURMUSCLESHOPUGFREAK
Holy crap, they have the 24 pack of individual servings for $42. Thats less then
$2 ea. My new gym has them for $4 ea. Dam, I think I might have to break down
and open the wallet!! I love the convienence of the ready to go serving.
 
Back
Top